Annetustingimused

Annetustingimused

Kasutame Gnatnet OÜ tehtud annetusi Tuleviku lehe heaolu käsitlevate kampaaniate läbiviimiseks, trükiste trükkimiseks, plakatite ja bännerite valmistamiseks, veebisaitide eest tasumiseks, seadmete või ruumide rentimiseks, ürituste korraldamiseks, reklaami pinna ostmiseks, koolituse eest tasumiseks, võistluskulude kompenseerimiseks , maksma fänniklubi kulusid, levitama seda sõna veelgi laiemalt. Lisaks maksame vajadusel teenuste eest, mille eest me vabatahtlikku tööd ei leia – kuid enamasti töötame vabatahtlikkuse alusel. Töötajate palgad tulenevad erinevatest projektitoetustest.

Annetusi saab korraga teha üks kord.

Ühekordse annetuse saate teha ka oma internetipangas või pangakontoris, kuid kohalik annetus keskkond muudab selle kiiremaks ja mugavamaks.

Selles annetus keskkonnas ühekordse annetuse tegemisel suunatakse teid meie lepingupartneri Maksekeskus AS kaudu teie valitud eeltäidetud annetuse andmetega internetipanka, mis säästab teie aega ja vähendab võimalust sisenemisel vigu teha andmed.

Annetuse valuuta on euro.

Gnatnet OÜ-le tehtud annetustelt tagastatakse tulumaks tagasi, kui annetaja on õigesti avaldanud oma täisnime ja isikukoodi meili aadressile annetus@tuleviku.ee. Annetusandmed esitame maksu- ja tolliametile hiljemalt annetustehingule järgneva kalendriaasta 1. veebruariks ning tulumaksu tagastamise kannab maksu- ja tolliamet pärast tuludeklaratsiooni esitamist.


Eraisikust annetajal on võimalus maksustamisperioodi tulust maha arvata Gnatnet OÜ-le tehtud annetused (mahaarvamised on lubatud kuni 1200 eurot maksumaksja kohta, kuid mitte rohkem kui 50% maksumaksja Eestis maksustatavast tulust. Samal maksustamis perioodil). Mahaarvamiste summa sisaldab eluasemelaenu intresse, koolituskulusid ning kingitusi ja annetusi. Tulumaksuseaduse § 282 lõige 1.


Samuti on ettevõtte poolt tehtud annetused maksuvabad (kui annetuse kogusumma ei ületa 10% maksumaksja eelmise kalendriaasta kasumist või 3% sama kalendriaasta isikustatud sotsiaalmaksust, st. 3% palga ja samalaadsete väljamaksetena makstud summast). Tulumaksuseaduse § 49 lõige 2.
MTÜ-le annetanud isikute annetus andmed kajastuvad automaatselt annetaja eeltäidetud tuludeklaratsioonis.

10% annetustest (kümnis) kantakse kirikute kontole.

Annetusi saab tagasi nõuda 30 päeva jooksul pärast annetuse tegemist. Annetusi pole hiljem võimalik tagasi nõuda, sest tõenäoliselt on annetust juba kasutatud Tuleviku Projekti jaoks ja meil pole võimalust seda tagastada.

I TURVALISUS

Maksekeskus ja pangad on omalt poolt lubanud teha kõik võimaliku, et annetused internetipangas annetajatele ja nende rahale ohutuks muuta.

Annetuse tegemine pangalingi kaudu töötab samamoodi nagu tavalise makse sooritamine. Internetipanka pääsemiseks on vaja kasutajanime ja püsivat parooli. Internetipanka pääseb ID-kaardi, mobiil-ID, Smart-ID, PIN-kalkulaatori või paroolikaardiga. Kõige kindlam on internetipanka sisse logida ID-kaardi või Mobiil-ID abil.

Internetipanga leht avaneb alati eraldi aknas. Ühendus peab olema krüptitud: aadressi algus peab olema https: // ja lehel olev tabaluku ikoon peab olema suletud.

Kui teil on kahtlusi internetipanga turvalisuses, võtke kohe ühendust oma kodupangaga.

II PRIVAATSUS

Kõik annetuskeskkonna kaudu tehtud annetused käivad internetipanga kaudu, seega võib annetuskeskkonnas kogutud andmeid pidada kliendi andmeteks. Kliendiandmed on igasugune teave, mida pank teab oma kliendi kohta, näiteks kliendi nimi, isikukood, kontaktandmed, pangatehingute andmed.

Annetuskeskkonna kasutajate andmed on kaitstud turva- ja konfidentsiaalsus reeglitega ning neid ei avaldata kolmandatele isikutele.

Anname aeg-ajalt teavet oma kampaaniate kohta annetajatele, kes on sisestanud oma e-posti aadressi ja / või telefoninumbri, ning palume abi, kui loomadel seda kiiresti vaja on. Võite meile igal ajal teada anda, kui te ei soovi neid e-kirju saada.

Kasutajal on õigus nõuda oma isikuandmete töötlemise lõpetamist ja / või kogutud andmete kustutamist, kui vastav õigus tuleneb isikuandmete kaitse seadusest või muudest õigusaktidest.

Annetus keskkond kasutab parema kasutatavuse tagamiseks küpsiseid. Sessiooniküpsis on mõeldud kasutajale keskkonda sisselogimiseks ja erinevate tehtud valikute meenutamiseks. Lisaks kasutab Google Analytics küpsiseid anonüümse veebiliikluse statistika kogumiseks.