Tagastuspoliitika

Ülevaade

Meie tagasimakse- ja tagastuspoliitika kehtib 14 päeva. Kui ostust on möödunud 14 päeva, ei saa me teile pakkuda täielikku tagasimakset ega vahetust.

Täiendavad mittetagastatavad kaubad:- Kinkekaardid
– Allalaaditavad tarkvaratooted
– Mõned tervise- ja isikliku hügieenitarbed 

Tagastamise lõpetamiseks vajame ostutšekki või ostutõendit. 

Palun ärge saatke oma ostu tagasi tootjale. 

On teatud olukordi, kus raha tagastatakse ainult osaliselt: 

– Ilmsete kasutusjälgedega raamat
– CD, DVD, VHS-kassett, tarkvara, videomäng, kassett või vinüülplaat, mis on avatud.
– Kõik esemed, mis ei ole algses seisukorras, on kahjustatud või puuduvad osad põhjustel, mis ei ole tingitud meie veast.
– Kõik kaubad, mis tagastatakse rohkem kui 14 päeva pärast tarnimist 

Tagasimaksed

Kui teie tagastus on kätte saadud ja kontrollitud, saadame teile e-kirja, et teavitada teid, et oleme teie tagastatud kauba kätte saanud. Samuti teavitame teid teie tagasimakse kinnitamisest või tagasilükkamisest.
 
Kui teid kinnitatakse, töödeldakse teie tagasimakset ja teie krediitkaardile või algsele makseviisile kantakse teatud päevade jooksul automaatselt krediit.
 

*Hilinenud või saamata jäänud tagasimaksed
-Kui te pole veel tagasimakset saanud, kontrollige esmalt uuesti oma pangakontot.
-Seejärel võtke ühendust oma krediitkaardiettevõttega, võib kuluda veidi aega, enne kui teie tagasimakse ametlikult postitatakse.
-Järgmisena võtke ühendust oma pangaga. Sageli kulub enne tagasimakse postitamist veidi töötlemisaega.
– Kui olete seda kõike teinud ja te pole ikka veel tagasimakset saanud, võtke meiega ühendust aadressil tagastus@tuleviku.ee .

Soodusega tooted

 

Tagastada saab ainult tavahinnaga tooted. soodustusega tooteid ei saa tagastada.


Vahetused

 
Vahetame esemed välja ainult siis, kui need on defektsed või kahjustatud. Kui peate selle sama kauba vastu vahetama, saatke meile e-kiri aadressile vahetus@tuleviku.ee ja saatke oma toode aadressile: Tuleviku, Mõisaküla küla, Kiili vald, Harjumaa, 75417.

 

Kingitused

 
 

Kui kaup märgiti ostmisel kingituseks ja saadeti teile otse, saate oma tagastamise väärtuses kinkekrediiti. Pärast tagastatud kauba kättesaamist saadetakse teile kinkekaart. 

Kui kaupa ei märgitud ostmisel kingituseks või kingi tegija lasi tellimuse ise teele panna, et teile hiljem kinkida, siis saadame kingituse tegijale raha tagasi ja ta saab teie tagastamisest teada.

 

Saatmise tagastus


Toote tagastamiseks saatke toode aadressile Tuleviku, Mõisaküla küla, Kiili vald, Harjumaa, 75417.

Kauba tagastamisel vastutate ise oma saatmiskulude eest. Saatekulu ei kuulu tagastamisele. Kui saate raha tagasi, arvatakse teie tagasimaksest maha tagastamiskulud.

Olenevalt teie elukohast võib aeg, mis kulub teie vahetatud toote teieni jõudmiseks, erineda.

Kui tagastate kallimaid kaupu, võite kaaluda jälgitava saatmisteenuse kasutamist või saatmiskindlustuse ostmist. Me ei garanteeri, et saame teie tagastatud kauba kätte.

 

Vajad abi?


Tagastus küsimustes võta meiega ühendust aadressil tagastus@tuleviku.ee.