Black Stuff Pulber 30g

39.00

Kirjeldus

Anname inimestele tagasi selle, mida tänapäeva maailm on välja jätnud, aidates naasta seedetrakti tervise- ning heaolu ja õnne juurde.

BlackStuff on ligniinirikastest taimedest saadud polüfenoolide looduslik ühend.

Polüfenoolid võimaldavad paremini rakku tasandil imenduda ja manustada toitaineid, antioksüdante, rasvhappeid ja mineraale.

Fulvohapped on ühed teadaolevalt ohutumad ja võimsamad viirusevastased ained.

Erinevalt antibiootikumidest võib fulvohappeid kasutada lõputult, tekitamata ühtegi antibiootikumiresistentset haigusetüve, mis on farmatseutiliste ravimite puhul tavaline probleem.

BLACK STUFF aitab hoida keha tervena ja tasakaalustatult, eemaldades kehast vabad radikaalid, raskemetallid, keskkonnamürgid, surnud rakud ja viirused.

KOOSTIS: polüfenoolid, fulvohape, humiinhape, mikroelemendid.

SOOVITATAV KASUTAMINE: Soovitame 1/2 teelusikatäit päevas pooleteises liitris vees terve päeva jooksul, hoolimata sellest, kas proovite lahendada terviseprobleeme või säilitada lihtsalt tervislik eluviis. Suuremat annust pole vaja, kuna keha lihtsalt ei tarbi rohkem kui vaja.

Vegan toode, kuhu ei ole lisatud  rasva, suhkrut ega soola.
100% gluteeni- ja  laktoosivaba

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana

Säilitamistingimused:

Hoida tihedalt suletuna kuivas ja lastele kättesaamatus kohas.

Tootja:

GREEN WORLD SOLUTIONS OÜ
Registrikood:
14712394
Liivi, Mõisaküla küla, Kiili vald, Harjumaa, 75417, Eesti

Kaal:
30 g

Lisainfo inglise keeles

Lisaks täname Kadri ja Dali nende Blogipostituse eest, mis annab heas mõttes häid mõtteid 🙂

Black Stuff

…on looduslik lignofenooli ühend, mis on saadud elus puust.

…võimaldab kehal hankida raku tasemel toitaineid, antioksüdante, rasvhappeid ja mineraale.

…aitab hoida keha tervena ja tasakaalus.

…eemaldab kehast vabu radikaale ja raskemetalle, keskkonna toksiine, surnud rakke ja isegi viirusi.

Kasutamisel oleks mõistlik valmistada endale päevaks joogitopsi valmis lahus.

Lahuseks sobib näiteks mahl, jäätee, smuuti…

Tarbida tuleks seda lahust terve päeva jooksul. Siis jõuab keha vajalikud mineraalid paremini omandada.

Vaata lisa ka www.blackstuff.world

 

Black Stuffist

Täiendage oma dieeti looduse enda toimeainetega. Black Stuff võib välja näha ja kõlada natuke salapäraselt.
Traditsioonilistes ravimeetodites on aga tuhandeid aastaid kasutatud erinevaid puiduekstrakte ja chagat.
Black Stuffi tooraine pärineb tavalisest metsast. See, mis me kotti paneme, pole aga kaugeltki tavaline.

Toimeaineid toodetakse looduses aeglaselt, mõned miljonite aastate jooksul mulla huumuskihis ja sügavamates setetes, kuna orgaaniline aine laguneb ja deformeerub bakteriaalsete ja ensümaatiliste toimete tagajärjel.

Selliseid rahvatervist soodustavaid aineid on Aasias kasutatud juba tuhandeid aastaid, näiteks ainet “shilajit”. Kuid te ei pea ootama miljoneid aastaid, sest oleme välja töötanud laboratoorsed meetodid, mis kiirendavad seda loomulikku protsessi.

Huumusained, st ligniinid, lignofenoolid, fulvi- ja humiinhapped kui meie saladus

Meie toodete toimeained on läbinud sadu avaldatud ülikooliuuringuid. Meie arendustiim on aastaid kogunud teavet ning arendanud toote koostist ja tootmisprotsessi, järgides teaduspublikatsioone ja uurimistöö tulemusi selles valdkonnas.

Farmaatsiatööstus uurib praegu põhjalikult ka polüfenoole, ligniine ning fulvi- ja humiinhappeid nende terapeutilise toime osas. Hea uudis on see, et te ei pea ootama. Need looduslikud superained on nüüd teile toidulisandina saadaval.

Mida need ained teevad?

Huumusained transpordivad elusorganismides, nagu puud, loomad ja inimesed, toitaineid, eemaldades samas jääkaineid, näiteks raskmetalle. Nad kannavad kehas ka vesiniku aatomeid, ioone ja isegi üksikuid elektrone, reguleerides nii oksüdatsiooni-redutseerimise reaktsioone, see tähendab oksüdatsiooni ja antioksüdatsiooni seal, kus ja kuidas neid reaktsioone vaja on. Nii et need orgaanilised happed osalevad teie keha keemilises reguleerimises nii, nagu loodus seda ette nägi. Ja teie soolebakterid lihtsalt armastavad humiinseid aineid. Nad toovad teie soolestiku nii lähedale looduslikule seisundile kui lääne elupaigas.

Meie arvates on humiinsed ained meie toitumise jaoks sama olulised kui mineraalid ja vitamiinid. Kas teie toidus on piisavalt huumust?

Mida võite Black Stuffist oodata?

Black Stuff ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikke eluviise. See ei ole ette nähtud haiguste diagnoosimiseks, ennetamiseks ega raviks. Meie arvates täiendab Black Stuff tervislikke eluviise ja dieeti, toetades tervislikku ainevahetust ja soolestiku mikrobioomi.

Mõju on individuaalne, kuid enamik meie kasutajaid märgib maoärrituse vähenemist, paremat vastupidavust ja kiiremat taastumist spordis. Paljud meie kasutajad on teatanud ka gripi aastase esinemissageduse vähenemisest meie toote kasutamise ajal. Kuid me ei esita oma toote kohta tervisealaseid väiteid. Neid peab ise kogema.

Toote kasutamine

Black Stuff seguneb kergesti kuumade ja külmade vedelikega, näiteks kohviga. Vedeliku temperatuur ei mõjuta toodet. Maitse sarnaneb sellega, mida võiks eeldada chaga tee segamist kakao ja vanillise varjundiga.

Doseerimine

Soovitame 1 kapslit (0,5 g) päevas, hoolimata sellest, kas proovite lahendada terviseprobleeme või säilitada lihtsalt tervislik eluviis. Suuremat annust pole vaja, kuna keha lihtsalt ei tarbi rohkem kui vaja. Mikrobioomi tugevuse suurendamiseks võite kasutada ka 2 kapslit päevas, eriti keset kõige halvemat gripihooaega.

Kui kasutate ravimeid:

Kui toidulisandit võetakse samaaegselt ravimiga, on soovitatav alati oma arsti, apteekri või professionaalse toitumisnõustajaga nõu pidada. Toidulisand (id) võivad mõjutada ravimite toimet.

Kuidas on lood teadusega?

Euroopa Toiduohutusameti (EFSA) määruste tõttu ei saa me oma toote kohta tervisealaseid väiteid esitada. Oleme seda aga õppinud Lätis Riia Stradiņši ülikoolis. Siit saate alla laadida meie iseseisva uuringu kokkuvõtliku aruande Black Stuffi antioksüdantide potentsiaali kohta.

 

Sulle võib meeldida ka…