Tuleviku tiim õpetab meile eelkõige seda kuidas lihtsuses peitub võlu ja kuidas meie valmis toodang suudab tavapärasest enam rahulolu päevalgele tuua.

Liituge meie tiimi võludega. Panustame tugevalt ressursse kvaliteedi ja valmis töö hinguse väljatöötamisele. Lubage meil seda kõike teile pakkuda.

töökoda

Me armastame käsitööd

Erinevalt teistest on meie valmis toodetel juba kaugelt näha kuidas need hingavad. Sellest olenevalt saab seda rahuliku südamega lõpptarbija hoolde anda ja ei pea muretsema kas midagi juhtub ja kui ka juhtub siis annab seda kõike uuesti korda teha.

Meie tiim

Turundusjuht

Metallitöö Juht

Puidutöö juht

Haljastusjuht

Tunnustatud töökoda

 Oleme saanud ülimalt palju head tagasisidet erinevate olukordade ja tehtud tööde eest. Tänapäeva kondimootor ja tules karastunud sepis suudavad nii mõndagi korda saata koos erinevate uudsete tehnoloogiatega. Meie tugevus on kannatlikkus.

Tänu tuleviku tiimile ja selle projekti üles ehitamisele olen saanud terveks nii vaimselt kui ka füüsiliselt läbi erinevate kogemuste ja olukordade mis on mind nagu "tules karastanud". Olen ülimalt tänulik jumalale tema kannatlikkuse eest ja kõige rohkem selle eest, et ta on aidanud mul märgata seda mida ma ise ei ole õigel ajal märgnud ja andnud armu, et saaksin kõik vead ära parandada.

Kusta Kaja

Tänu tuleviku tiimile sain väga palju näpunäiteid ja usku alustamaks enda unistuste täideviimist läbi loodustoodete testimise. Ja kuna ma nüüd tänaseks olen lõpetanud ka farmaatsia eriala ülikoolis, olen ülimalt tänulik, et sain algust teha ka oma enda brändingu üles ehitamisega koos oma kalli tütrega.

Nele Laumets

Loodud Südamega